Ogłoszenia duszpasterskie – II Niedziela Wielkiego Postu – 08.03.2020

Serdeczne Bóg zapłać wszystkim tym, którzy wczoraj pojechali na Kongres Różańcowy do Radzynia. Pojechalo trzech panów i osiem pań z naszej parafii. Bardzo ładnie prezentowaliśmy naszą Parafię. Miałem okazję porozmawiać z Biskupem. Bardzo dziękuję za ten wyjazd.

W minionym tygodniu odwiedził mnie jeden z byłych parafian z Łukowa, który złożył nam ofiarę na budowę kościoła. Serdecznie dziękuję.

Za ofiary składane na tacę. Za wszystke ofiary bardzo dziękuję.

Mamy już elementy konstrukcyjne. Obiecali, że jutro przyjadą do skręcania.Wszystko idzie do przodu.

Bardzo dziękuję wszystkim, którzy włączają się w organizację kiermaszu parafialnego, robienie ozdób wielkanocnych. Każdy grosz się liczy. Robimy to dla naszej Parafii, wszystko u nas zostanie.

Bóg zapłać za zorganizowanie tydzień temu poczęstunku.
Na ręce Pani Magdaleny Michaluk z Terebeli dziękuję za przepyszny bigos. Pani Agnieszce Kraśniewskiej i Pani Annie Jóźwiak z Worońca za pyszną grochówkę, Pani Ani Mielnickiej i Pani Edycie za chleb pieczony.

Od Państwa Rycerskich dostaliśmy ornat i świece. Serdeczne Bóg zapłać.
Dziękuję Panu Kamilowi Domańskiemu za butlę z gazem.