Ogłoszenia duszpasterskie – IV Niedziela Wielkanocy – 03.05.2020

Dzisiaj Niedziela Dobrego Pasterza rozpoczyna Tydzień Modlitw o powołania kapłańskie i zakonne. Prośmy, by nie zabrakło nigdy tych, którzy w imieniu Chrystusa będą głosić Ewangelię.

Dzisiaj również 229 rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Pamiętajmy w modlitwach o naszej Ojczyźnie. W naszej Parafii była sprawowana Msza Święta. Ksiądz Prałat Stanisław Zajko sprawował i wygłosił piękną homilię do nas. Bóg zapłać.

W tym tygodniu pierwszy czwartek miesiąca. Będziemy się modlić w intencji kapłanów i o nowe powołania.

W piątek 8 maja uroczystość Świętego Stanisława, głównego patrona Polski. Z racji uroczystości można spożywać pokarmy mięsne.
W piątek obchodzimy imieniny naszego Prałata Księdza Stanisława. W tym dniu będziemy się modlić za Księdza Prałata.

W przyszłą niedzielę Diecezjalny Dzień Rodziny. Zachęcamy do udziału poprzez transmisję internetową.

Moi Drodzy, bardzo szybko czas ucieka, tydzień za tygodniem biegnie. U nas prace cały czas postępują do przodu.
Pragnę podziękować za ostatnie ofiary, które wpłynęły na rzecz naszej Parafii, naszej kaplicy.
Za wszelkie ofiary złożone, czy to do naszej puszki, czy na konto, czy na dzisiejszą tacę serdeczne Bóg zapłać. To jest nasze wspólne dzieło, które musimy dalej rozwijać, nie zwijać, ale rozwijać, to Dzieło Boże Patrona naszego Ojca Pio.
Piękny ornat z Ojcem Pio też mamy w naszej Parafii. Dostałem na imieniny. Bardzo dziękuję wszystkim Parafianom, bo to jest właśnie dar Parafii. Bóg zapłać.

We wtorek porządkowaliśmy plac. Pragnę podziękować Panu Sołtysowi z użyczenie ciągnika, Panu Ryszardowi, Panu Piotrowi, Kubie – lektorowi, który też się udzielał, Panu Hubetowi Słupskiemu za użyczenie ciągnika.

Ofiary, które są składane, są również wydawane. Sukcesywnie co jest wykonane, co jest zrobione płacimy, żeby też być na bieżąco, bo jak zabraknie, to wtedy staniemy. Stanąć nie można, bo jak człowiek stanie, to wtedy nie wiadomo, czy iść do przodu czy do tyłu. My cały czas idziemy do przodu.

Bardzo dziękuję Panu Andrzejowi Prudaczukowi za wykonane prace. Pan Andrzej Kurek również obiecał że zajmie się elektryką. Bóg zapłać.

Bardzo dziękuję Polskim Drużynom Strzeleckim na czele z Panem Pułkownikiem Stanisławem Sułkowskim. Panu Nadleśniczemu dziękuję za przybycie, że zawsze z nami jest. Wszystkim Parafianom Bóg zapłać za wspólną modlitwę.