Ogłoszenia duszpasterskie – Niedziela- 04.10.2020

W czwartek rozpoczęliśmy nabożeństwo różańcowe. Zachęcamy do licznego udziału w nabożeństwie odprawianym codziennie o godz.17:30 a w niedzielę po Mszy św.o godz.11:00.

We wtorek 6 października, w parafii Bł. Honorata odbędzie się pogrzeb dzieci utraconych (zmarłych w wyniku poronienia). Liturgia pogrzebowa rozpocznie się o godz.14:00. Bezpośrednio po Eucharystii celebrowanej w intencji rodziców, doczesne szczątki dzieci zostaną pochowane na cmentarzu komunalnym.

W środę wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej.

W czwartek w parafii św.Michała Archanioła o godz. 18:00 będzie odprawiona Msza św. w intencji Małżeństw starających się o potomstwo.

W parafii Narodzenia NMP w drugie czwartki miesiąca będą spotkania kobiet. Msza św. i konferencja.

W przyszłą niedzielę o godz.13:00 odpust w parafii Bł. Honorata. Na ten odpust zaprasza ks.Proboszcz.

W tym tygodniu w piątek zapraszam po Mszy św. o godz. 18:00 kandydatów do Sakramentu bierzmowania. Na to spotkanie proszę przynieść swoje świece chrzcielne.

Od przyszłej niedzieli Msze św.w Rakowiskach godz. 7:00, 11:00, 17:00, w Ciciborze Dużym godz.9:00.

Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim, którzy w ostatnich tygodniach dekorowali ołtarz, za sprzątanie, za wszelkie zaangażowanie.

Tydzień temu miało miejsce poświęcenie Kaplicy. Bardzo serdecznie pragnę podziękować Księdzu Biskupowi Kazimierzowi Gurdzie, wszystkim Kapłanom, którzy modlili się tutaj z nami. Było 33 kapłanów. Dziękuję pocztom sztandarowym z naszej Parafii , Kolejarzom z Łukowa, Srażakom z Łukowa, Szkole naszej w Ciciborze Dużym, Strażakom z Cicibora Dużego, Bialskiemu Bataliononowi Polskich Drużyn Strzeleckich. Dziękuję Panu Staroście, Panu Wójtowi, rodzinie, Służbie liturgicznej, wszystkim uczestnikom, którzy brali udział w naszych uroczystościach jeszcze raz serdecznie dziękuję.

Serdecznie dziękuję za ofiary złożone w ostatnim tygodniu i za ofiary złożone na tacę. Bóg zapłać. Za wszelkie dobro serdecznie dziękuję.