Parafia w Rakowiskach obejmuje swym zasięgiem miejscowości: Rakowiska, Cicibór Mały, Cicibór Duży, Terebela oraz domy przy ul. Terebelskiej za DK2 w kierunku Rakowisk.

Ogłoszenia duszpasterskie – Niedziela – 07.06.2020r.

W związku, że zostałem zaproszony na odpust do Rokitna na godz. 12:00, Mszę Świętą o godzinie 11:00 odprawi Ksiądz Łukasz. Dziękujemy bardzo Księdzu Łukaszowi za piękną stułę, którą dzisiaj ofiarował naszej Parafii. Za każdy prezent, czy to za ornat, czy za kielich nowy Księdzu Łukaszowi dziękujemy. Bardzo łączy się z naszą Parafią i za to wszystko serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać.

W sobotę 13 czerwca będziemy modlić się na różańcu fatimskim. Już dzisiaj wszystkich serdecznie zapraszam na tą modlitwę. Jeśli jest czas i siły proszę z tego skorzystać.

W czwartek 11 czerwca będziemy przeżywać Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa potocznie mówiąc tzw. Boże Ciało. Msze Święte o godz. 11:00 i 17:00. Po Mszy Świętej o godz. 11:00 organizujemy procesję do 4 ołtarzy. W Kaplicy będzie pierwszy ołtarz a później kolejne ołtarze. Kto będzie na siłach uczestniczyć w procesji Eucharystycznej serdecznie zapraszam.

Mamy już wszystkie odnowione ławki do naszej Kaplicy. Będą nam służyły przez lata. Dziękuję serdecznie Panom za odnowienie. Bardzo proszę też o uszanowanie i nie stawianie stóp na oparcia na kolana w ławkach.

W Kaplicy cały czas trwają prace. Pan Andrzej z synem kończą rozkładać przewody elektryczne. W poniedziałek wejdą już panowie tynkować. Za to wszystko bardzo dziękuję. Dziękuję Panu Bogu oraz naszemu Patronowi Ojcu Pio.

Panom z Cicibora Małego i Dużego bardzo dziękuję za posprzątanie placu przy Kaplicy w Ciciborze Dużym.

Pragnę podziękować wszystkim Ofiarodawcom oraz za ofiary składane na tacę.

W przyszłą niedzielę o godz. 13:00 w Parafii Błogosławionego Honorata będzie sprawowana Msza Święta w intencji Księdza Stanisława Zajko z okazji 50- Lecia Kapłaństwa.

W ostatnim czasie z naszej Parafii do wieczności Pan Bóg powołał śp. Adelę Kuszneruk. Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie…

Życzę miłej niedzieli. Z Panem Bogiem