Ogłoszenia duszpasterskie – Niedziela – 13.09.2020

Dzisiejszą niedzielą rozpoczyna się tydzień wychowania. Hasło brzmi: ,, Budujemy więzi.”

Dzisiaj po Mszach św. zbiórka ofiar do puszek na Ziemię Świętą. Zbiórka jest przełożona z Wielkiego Piątku.

W poniedziałek 14 września Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Jutro zostanie poświęcony Krzyż w naszej Świątyni.

We wtorek wspomnienie NMP Bolesnej.

W czwartek 17 września w rocznicę napaści Związku Radzieckiego na Polskę w 1939 r.w modlitwie pamiętajmy o wszystkich poległych w obronie naszej Ojczyzny na Wschodzie.

19 września w Kodniu zjazd Apostolatu modlitwy i postu za kapłanów Złota Róża. Rozpoczęcie o godz. 11:15.

W przyszły piątek o godz. 16:00 spotkanie dzieci przygotowujących do pierwszej spowiedzi i pierwszej Komunii Świętej oraz ich rodziców.

W sobotę o godz. 16:00 spotkanie młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania, klasy VII, VIII, po szkole podstawowej oraz osoby, które nie przyjęły Sakramentu Bierzmowania.

W przyszłą niedzielę na Mszy Świętej o godz.11:00 Dożynki Parafialne. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą podziękować Panu Bogu za plony tego roku, że nie zabraknie chleba.

Również na Mszy sw. godz.11:00 zostaną przyjęci ministranci i lektorzy do Służby Liturgicznej przy ołtarzu.

Biuro turystyczne ,,Juventur” zaprasza na jednodniową wycieczkę na trasie Sokółka- Swięta Woda – Supraśl w najbliższą sobotę 19 września. Koszt 75 zł. Chętni proszeni są o kontakt pod numerem 508 077 040.