Parafia w Rakowiskach obejmuje swym zasięgiem miejscowości: Rakowiska, Cicibór Mały, Cicibór Duży, Terebela oraz domy przy ul. Terebelskiej za DK2 w kierunku Rakowisk.

Ogłoszenia duszpasterskie – Niedziela – 17.05.2020

Przez cały tydzień o 17:30 jest Nabożeństwo Majowe, na które serdecznie zapraszam.

Ksiądz Biskup Kazimierz Gurda przypomina o obowiązku spowiedzi i komunii wielkanocnej do 31 maja, do Zesłania Ducha Świętego. Jest to okres wielkanocy, w którym możemy przystąpić do spowiedzi i komunii świętej. Przykazanie kościelne mówi nam, przynajmniej raz w roku przystąpić do sakramentu pokuty i komunię świętą przyjąć. A tym momentem jest najlepszy okres wielkanocy. Zachęcam, każdego dnia przed Mszą świetą służę posługą w konfensjonale.

W przyszłą niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego i 6 rocznica Ingresu Biskupa Siedleckiego.Pamiętajmy o naszym Pasterzu w modlitwach.

Bardzo serdecznie dziękuję za ostatnie ofiary które zostały złożone. Bardzo dziękujemy Księdzu Dziekanowi za ofiarę na budowę naszej Kaplicy. Lasy Państwowe także nas wsparły. Za wszystko serdecznie dziękuję. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę.

Wszystkiego dobrego życzę na dzisiejszą niedzielę, radości, uśmiechu i niech Pan Bóg błogosławi w naszych rodzinach, aby ten czas, który mamy tu na ziemi był czasem błogosławionym.

Moi Drodzy, polecajmy te wszystkie sprawy naszemu Świętemu Janowi Pawłowi I, sprawy indywidualne, rodzinne i parafialne, żeby Pan poprzez pośrednictwo Świętego Jana Pawła I nam dopomagał w budowaniu naszej wspólnoty parafialnej.