Ogłoszenia duszpasterskie – Niedziela – 30.08.2020

Dzisiaj w Parafii Błogosławionego Honorata o godz. 10:00 dzieci z drugiej grupy przyjęły I Komunię Świętą.

We wtorek 1 września rozpoczyna się nowy rok szkolny dla dzieci i młodzieży. Msza Święta o godz. 8:00 w Parafii Błogosławionego Honorata.

Msza Święta z racji wybuchu II wojny światowej będzie odprawiona o godz.13:00 w Parafii Św. Anny.

7 września o godz. 17:00 będzie udzielony naszej mlodzieży Sakramet Bierzmowania w Parafii Błogosławionego Honorata. Wczoraj 29 sierpnia o godz.17:45 młodzież rozpoczęła odmawianie Nowenny do Ducha Świętego.

W tym tygodniu obchodzimy pierwszy czwartek, pierwszy piątek, pierwszą sobotę i pierwszą niedzielę miesiąca.

3 września wspominamy Św. Grzegorza Wielkiego, papieża i doktora Kościoła. W tym dniu Imieniny obchodzi Ksiądz Biskup Grzegorz Suchodolski. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.

W najbliższy piątek o godz. 19:00 w Parafii Błogosławionego Honorata rozpoczynają się katechezy dla narzeczonych.

W przyszłą niedzielę na Mszy Św. o godz. 11:00 poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych dla wszystkich dzieci, które rozpoczynają rok szkolny.

Bardzo dziękuję za ofiary złożone w ostatnim tygodniu.

Bardzo serdecznie dziękuję za pomalowanie naszej Kaplicy wewnątrz i pomieszczeń socjalnych.

Działamy dalej dzięki waszej pomocy, modlitwie i naszemu Patronowi Świętemu Ojcu Pio.