Ogłoszenia duszpasterskie – Niedziela Zesłania Ducha Świętego – 31.05.2020

Jutro w poniedziałek 1 czerwca drugi dzień Zielonych Świąt, Święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła.

Jutro o godz. 11:00 w Katedrze Siedleckiej odbędą się Święcenia Biskupie Księdza Kanonika Grzegorza Suchodolskiego. Msza Święta z obrzędem święceń będzie transmitowana przez Telewizję TRWAM i Katolickie Radio Podlasie.

Jutro rozpoczynamy Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa po Mszy Świętej o godzinie 17:00.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek, pierwsza sobota miesiąca.

W pierwszy czwartek miesiąca będziemy się modlić do Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana w intencji kapłanów oraz o nowe powołania kapłańskie.

Za tydzień w Parafii Świętego Michała Archanioła rozpoczynają się katechezy chrzcielne.

Dziękuję serdecznie wszystkim ofiarodawcom za wszelkie ofiary, oraz za ofiary składane na tacę. Bóg zapłać.

Mamy już część ławek odnowionych, które otrzymaliśmy z Jedlanki. Serdeczne Bóg zapłać za odnowienie.

Wszystkiego najlepszego dla wszystkich dzieci z okazji Dnia Dziecka.

Jutro w parafii bł. Honorata Koźmińskiego o godzinie 16.30 spotkanie  z dziećmi I komunijnymi z grupy pierwszej czyli z 27 czerwca.

Za tydzień w I niedzielę miesiąca w parafii bł. Honorata Koźmińskiego po Mszy Św. spotkanie kandydatów do sakramentu bierzmowania wraz z rodzicami. Sakrament bierzmowania będzie udzielony 7 września.