Ogłoszenia duszpasterskie – XIII Niedziela Zwykła – 28 czerwca 2020

1. 29 czerwca przeżywamy Świętych Apostołów Piotra i Pawła.

2. W czwartek wspomnienie Matki Bożej Kodeńskiej, Matki Jedności. Mamy w naszym ołtarzu Matkę Bożą Kodeńską, dlatego módlmy się o jedność w naszych rodzinach.

3. W piątek Święto Świętego Tomasza Apostoła.

4. W tym tygodniu obchodzimy pierwszy czwartek, pierwszy piątek, pierwszą sobotę i pierwszą niedzielę miesiąca.

5. Od 2 lipca będzie jedna Msza Święta w tygodniu o godz. 18:00, a w niedzielę o godz. 11:00 i o godz. 17:00.

6. Wczoraj z naszej parafii przystąpiło 7 dzieci do Komunii Świętej. Dziękuję serdecznie rodzicom za to, że dzieci mogły po raz pierwszy przyjąć Pana Jezusa.

7. Komunia Święta w przyszłym roku w naszej Parafii planowana jest na 3 maja o godzinie 9:00, w Uroczystość Matki Bożej Królowej Polski.

8. Rozpoczynamy czas wakacji, bardzo proszę o troskę o swoje dzieci. Życzę miłego odpoczynku na wakacjach.

9. Pragnę podziękować za ubiegłą niedzielę, za Waszą obecność, za modlitwę, za życzenia. Bardzo dziękuję Panu Bogu, że jesteście.

10. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone w tamtym i w tym tygodniu.

11. Wewnątrz kościoła nadal obowiązuje zakrywanie ust i nosa i zalecane jest też zachowanie dystansu pomiędzy osobami.