Ogłoszenia duszpasterskie – XXVIII Niedziela zwykła – 11 października 2020

We wtorek 13 października wspomnienie Bł.Honorata Koźmińskiego. Dzisiaj w parafii Bł. Honorata odpust o godz.13:00.

We wtorek 13 października Różaniec Fatimski przed Mszą św.

W czwartek wspomnienie św. Teresy od Jezusa
W piątek wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej
W sobotę wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego Biskupa i Męczennika.

Z okazji Święta Patrona Służby Zdrowia św. Łukasza Dyrekcja Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Białej Podlaskiej zaprasza na uroczystą Mszę św. sprawowaną w parafii Bł. Honorata Koźmińskiego 18 października o godz.18:00. Msza św. poprzedzona różańcem o godz.17:30 w intencji żyjących i zmarłych z rodzin służby zdrowia.

W tym tygodniu do wspólnej modlitwy różańcowej zapraszam:
– poniedziałek – Kółko Różańcowe kobiet z Terebeli
– wtorek – Kółko Różańcowe mężczyzn z Terebeli
– środa – Kółko Różańcowe kobiet z Rakowisk
– czwartek – Kółko Różańcowe mężczyzn z Rakowisk
– piątek – Kółko Różańcowe kobiet z Cicibora Dużego i Małego
– sobota – młodzież przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania

Dzisiaj po Mszach św. do puszek są zbierane ofiary na Dzieło Nowego Tysiąclecia JPII, które pomaga zdolnym dzieciom i młodzieży z ubogich rodzin.

Nasza Parafia otrzymała piękny Ornat Maryjny. Ofiarodawcą jest Ekonom Diecezjalny Dyrektor naszej Diecezji Ksiądz Jarosław Ruciński. Bardzo serdecznie dziękuję. Bóg zapłać.

Dziękuję za ofiary złożone w tym tygodniu.

W ostatnim tygodniu z naszej Parafii odszedł do wieczności Kazimierz Laszuk. Jutro w poniedziałek o godz.13:00 wyprowadzenie, o godz. 13:30 Msza św.w naszej parafii. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…