Ogłoszenia duszpasterskie – XXX Niedziela Zwykła – 25 października 2020

W środę wspominany głównych patronów naszej Diecezji Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.

W przyszłą niedzielę 1 listopada obchodzimy Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św.
o godz.7:00, 9:00 w Ciciborze Dużym, 11:00 i 17:00.

Podobnie i w poniedziałek 2 listopada, Dzień Zaduszny, Msze św. o godz. 7:00, 9:00 w Ciciborze Dużym, 11:00 i 17:00.

Odwiedzajmy cmentarze nie tylko 1 listopada.

Na stoliku wyłożone są kartki wypominkowe, które można składać do skrzynki umieszczonej na zewnątrz kaplicy ze względów bezpieczeństwa.

Serdecznie pragnę podziękować Pani Guszko i Panu Albertowi za udekorowanie ołtarza oraz naszemu lektorowi Jakubowi za odkurzanie w kaplicy. Bóg zapłać.

Serdecznie dziękuję za ofiary złożone osobiście i składane na tacę.

Dziękuję serdecznie za wszelkie dobro i za modlitwę. Bóg zapłać.

Zachęcam do czytania Echa Katolickiego.

Znaleźliśmy się w czerwonej strefie, a to oznacza, że w kościele może przebywać 1 osoba na 7 m2. Na zewnątrz kościoła nie ma limitu, oczywiście mamy obowiązek zasłania twarzy i trzymania dystansu. Gdy zajmujemy miejsca w kościele, starajmy się zachować odstęp od siebie.

W ostatnim tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odszedł śp. Mirosław Jówko. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…