Ogłoszenia parafialne – 02 luty 2020r.- Niedziela – Święto Ofiarowania Pańskiego

Z racji przypadającego dzisiaj Dnia Życia Konsekrowanego naszą modlitwą obejmujemy osoby, które oddały swoje życie na służbę Panu Bogu i ludziom w Zakonach, Zgromadzeniach, Instytutach Świeckich.

W tym tygodniu patronują nam:

Poniedziałek – 3 lutego -św. Błażeja

W środę – 5lutego – św. Agaty, Dziewicy Męczennicy

W czwartek- 6 lutego- św. Męczenników Pawła Miki i towarzyszy

W środę naszą modlitwą obejmujemy Pasterza naszej Diecezji Ks. Biskupa Kazimierza Gurdę w kolejną rocznicę przyjęcia Święceń biskupich.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca.

Na początku chciałem podziękować Panu Piotrowi i Panu Ryszardowi, którzy zrobili i zamontowali krzyż oświetlony na naszym Kościółku.

Dziękuję Panu Mieczysławowi i Panu Zbigniewowi za osuszanie terenu z wody.

Dziękuję bardzo Pani Zofii Guszko za kwiaty przy ołtarzu

Za wszystkie ofiary, które wpłynęły i wpływają bardzo dziękuję.

Zakończyliśmy pierwszy etap budowy naszej kaplicy. Mamy już gotowe fundamenty. Czekamy teraz na konstrukcję stalową i płyty. Ma to potrwać do dwóch miesięcy, czyli do początku kwietnia. Zamówione zostały okna i drzwi.

Proszę o modlitwę. W cztery miesiące tyle zrobiliśmy i resztę z pomocą Bożą zrobimy. Mamy warunki jakie mamy, ale najważniejsze, że jesteśmy razem.

I Bialska Drużyna Wędrowniczek ,, Burza” zaprasza dziewczyny w wieku od 15 lat na zbiórkę naborową w sobotę 8 lutego, rozpoczęcie o godz. 10:30 pod kościołem św.Antobiego

Misjonarze Oblaci Maryi Niepokalanej oraz Diecezjalny Duszpasterz Służby Zdrowia zaprasza kobiety zmagające się z nowotworową chorobą piersi oraz ich rodziny na XI Diecezjalną Pielgrzymkę Amazonek do Kodnia – 9 lutego na godz. 10:00.

W tym tygodniu pożegnaliśmy śp. Ludwika Malinowskiego. Polećmy jego duszę i wszystkich którzy odeszli Miłosierdziu Bożemu: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…