Parafia w Rakowiskach obejmuje swym zasięgiem miejscowości: Rakowiska, Cicibór Mały, Cicibór Duży, Terebela oraz domy przy ul. Terebelskiej za DK2 w kierunku Rakowisk.

Ogłoszenia parafialne – 12 stycznia 2020r.- Niedziela Chrztu Pańskiego

Niedziela Chrztu Pańskiego kończy liturgiczny obchòd Bożego Narodzenia.

Wszystkim, którzy wzięli udział tydzień temu w kolędowaniu w Ciciborze w szkole bardzo dziękuję, że razem mogliśmy jeszcze przedłużyć ten czas świętowania Bożego Narodzenia poprzez śpiewanie z dziećmi
i zespołami kolędowymi. Bóg zapłać.

Bardzo dziękuję Panom z Bialskiego Batalionu Polskich Drużyn Strzeleckich z Cicibora , którzy zajęli się kamieniami na budowę.

Dziękuję również Panu Bernardowi Domańskiemu, za ofiarowany głośnik, który został umocowany w drugiej kaplicy. Dziękuję Panom Ryszardowi i Piotrowi za przymocowanie tego głośnika oraz Panu, który wymienił przewody. Teraz mamy lepszą jakość.

Dziękuję wszystkim tym, których odwiedziłem w ostatnim tygodniu, mieszkańcom Terebelii, koloni Terebela, mieszkańcom Osiedla Relax, mieszkańcom z ul. Terebelskiej, z Osiedla Amelin. Ciekawostką jest skąd nazwa Amelin, od babci Amelii. Dziękuję mieszkańcom z ul. Budziszewskiej, Sasankowej ,części Cicibora Dużego, mieszkańcom z ul. Różanej, Wiśniowej, Jabłoniowej, Jagodowej. Bardzo dziękuję za miłe przyjęcie, za ofiary.

W sobotę zostały zakończone prace ziemne.

Ksiądz Biskup Kazimierz Gurda serdecznie pozdawia wszystkich Parafian. Pozdowienia przekazane przez naszego radnego Dariusza Plażuka, który z wójtem Wiesławem Panasiukiem brali udział w spotkaniu opłatkowym z Biskupem.