Ogłoszenia parafialne – 9 lutego 2020 – V Niedziela zwykła

We wtorek 11 lutego Matki Bożej z Lourdes – Światowy dzień chorego.
W parafii Bł.Honorata o godz.9:00 specjalne nabożeństwo dla chorych.

W piątek 14 lutego- Św. Cyryla i Metodego- Patronów Europy, a także Św. Walentego – patrona narzeczonych
W tym dniu modlimy się w intencji narzeczonych z naszej wspólnoty parafialnej, aby ich wzajemna miłość umacniała się i z Bogiem weszli na wspólną drogę życia.

W sobotę 15 lutego wewnętrzny egzamin do bierzmowania

7 marca (sobota) w Radzyniu Podlaskim odbędzie się Kongres Różańcowy. Zapraszamy wszystkie Kółka Różnicowe z naszej parafii św. Ojca Pio. Jest 14 Kółek Żywego Różańca w naszej wspólnocie :
– 4 K.Ż.R. – Rakowiska
– 5 K.Ż.R. – Terebela
– 4 K.Ż.R. – Cicibór Duży
– 1 K.Ż.R. – Cicibór Mały

Pragnę podziękować małżeństwu z Rakowisk za ofiarowany welon do Najświętszego Sakramentu.

Za wszystkie ofiary składane na tacę składam Bóg zapłać.