We wtorek będziemy wspominać Świętych Archaniołów: Gabriela Michała i Rafała. Odpust w Parafii św. Michała.

W tym tygodniu będzie pierwszy czwartek, pierwszy piątek, pierwsza sobota, pierwsza niedziela miesiąca. Wystawienie Najświętszego Sakramentu.

W tym tygodniu rozpoczynamy miesiąc październik o godzinie 17:30 będziemy odmawiać różaniec. Po różańcu Msza Święta.

Proszę dzieci, które przygotowują się do pierwszej spowiedzi i Komunii Świętej, aby przyniosły różańce na Mszę świętą w niedzielę na godzinę 11:00. Będzie poświęcenie różańców.

W piątek i w sobotę po Mszy św. o godz. 18:00 spotkanie Służby Liturgicznej.

Środa – 23 września – Wspomnienie Św. Ojca Pio. O godz. 17:50 pierwsza Nowenna do naszego Świętego Ojca Pio oraz Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Dzisiaj podczas Mszy Świętej o godz.11:00 miało miejsce uroczyste przyjęcie do grona ministrantów pięciu nowych kandydatów oraz do grona lektorów również pięciu kandydatów. Złożyli oni przysięgę służby Bogu przy ołtarzu, po czym nastąpiło uroczyste włożenie poświęconej komży i alby. Bardzo serdecznie dziękuję rodzicom tych małych i tych dużych chłopców. Jest to wielka radość dla Kościoła, że mamy nowych ministrantów i lektorów. Życzymy nowym ministrantom i lektorom dobrej i pięknej służby, niech ona będzie zachętą dla innych, którzy w przyszłości chcieliby dołączyć do wspólnoty.

Bardzo serdecznie dziękuję Paniom z Terebeli, Paniom Sołtys oraz Panu Sołtysowi za zorganizowanie Dożynek w Parafii.

W piątek odbyło się spotkanie dzieci do I Komunii Świętej a w sobotę kandydatów do sakramentu bierzmowania. Gdyby ktoś nie usłyszał informacji i nie był na spotkaniu to zapraszam do zakrystii. Trwają jeszcze zapisy.

Bardzo dziękuję za ofiary złożone w ostatnim tygodniu.

Bardzo serdecznie zapraszam na 27 września – niedziela – godz. 17:00 na historyczne spotkanie – wyświęcenie naszej Kaplicy oraz odpust.

Dzisiejszą niedzielą rozpoczyna się tydzień wychowania. Hasło brzmi: ,, Budujemy więzi.”

Dzisiaj po Mszach św. zbiórka ofiar do puszek na Ziemię Świętą. Zbiórka jest przełożona z Wielkiego Piątku.

W poniedziałek 14 września Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Jutro zostanie poświęcony Krzyż w naszej Świątyni.

We wtorek wspomnienie NMP Bolesnej.

W czwartek 17 września w rocznicę napaści Związku Radzieckiego na Polskę w 1939 r.w modlitwie pamiętajmy o wszystkich poległych w obronie naszej Ojczyzny na Wschodzie.

19 września w Kodniu zjazd Apostolatu modlitwy i postu za kapłanów Złota Róża. Rozpoczęcie o godz. 11:15.

W przyszły piątek o godz. 16:00 spotkanie dzieci przygotowujących do pierwszej spowiedzi i pierwszej Komunii Świętej oraz ich rodziców.

W sobotę o godz. 16:00 spotkanie młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania, klasy VII, VIII, po szkole podstawowej oraz osoby, które nie przyjęły Sakramentu Bierzmowania.

W przyszłą niedzielę na Mszy Świętej o godz.11:00 Dożynki Parafialne. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą podziękować Panu Bogu za plony tego roku, że nie zabraknie chleba.

Również na Mszy sw. godz.11:00 zostaną przyjęci ministranci i lektorzy do Służby Liturgicznej przy ołtarzu.

Biuro turystyczne ,,Juventur” zaprasza na jednodniową wycieczkę na trasie Sokółka- Swięta Woda – Supraśl w najbliższą sobotę 19 września. Koszt 75 zł. Chętni proszeni są o kontakt pod numerem 508 077 040.