Zaproszenie Uroczystości patriotyczno – religijne związane z obchodami Narodowego Dnia Pamięci ,,ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH”

Dnia 1 marca 2020r. w naszej Parafii odbędą się Uroczystości patriotyczno – religijne związane z obchodami Narodowego Dnia Pamięci ,, ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH”.

10:45 – Wprowadzenie pocztów sztandarowych i wystawienie warty z pododdziału Polskich Drużyn Strzeleckich
– odśpiewanie hymnu państwowego,
– powitanie gości

11:00 – Msza Święta w intencji Żołnierzy Wyklętych. Celebrę wygłosi ks.kpt.ds. Wojciech Majewski Kapelan Bialskiego Batalionu PDS.

Po Mszy Świętej wystąpi Pan Leon ze swoim zespołem oraz Zespół Margaretki. Zaśpiewają pieśni religijno – patriotyczne. Przewidziana jest kuchnia polowa z grochówką wojskową, bigosem, chleb pieczony, smalec, ogórek kiszony, kawa zbożowa, herbata. Same smakołyki.

Zapraszamy wszystkich Prarafian oraz zaproszonych gości.