Ogłoszenia duszpasterskie – I Niedziela Wielkiego Postu – 02.03.2020r.

Patroni w tym tygodniu:

4 marca – środa – św. Kazimierza, królewicza. Pamiętajmy w modlitwie o ks. Biskupie Kazimierzu Gurdzie, pasterzu naszej diecezji.

7 marca – sobota – Świętych meczennic Perpetuy i Felicyty.

W tym tygodniu obchodzimy pierwszy czwartek, piątek i pierwszą sobotę miesiąca.
Droga Krzyżowa o godz. 17:30.

Wszystkim bardzo dziękuję za przybycie i zorganizowanie dzisiejszego Dnia Żołnierzy Wyklętych. Księdzu Prałatowi Stanisławowi pragnę podziękować za piękne słowo przypomnienia o żołnierzach wyklętych. Dziękuję wszystkim, którzy przygotowali posiłki, które mogliśmy skosztować po Mszy Świętej, czyli Terebela przygotowała bigos, natomiast Pani Sołtys z Cicibora Małego z Panią Sołtys z Worońca grochówkę. Dziękuję wszystkim pocztom sztandarowych, a było 7 pocztów. Dziękuję Panu Wójtowi oraz moim przyjaciołom z Sulej i Nurzyny. Dzielni i niezawodni strażacy. Dziękuję wszystkim którzy przygotowali ołtarz, a szczególnie Pani Renacie za piękną flagę polską. Dziękuję Panom Sołtysowi, Piotrowi Ryszardowi, Panu Zbigniewowi za przygotowanie placu, wczoraj bardzo dzielnie pracowali. Wszystkim Paniom, które włączają się w dzieło powstawania naszej Parafii. Za wszelkie dobro Bóg zapłać.

Od przyszłej niedzieli na prośbę parafian Mszę Święte o godz.11:00 i o godz. 17:00.