Czwartek – 03.06.3021 – Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa ( Boże Ciało)

Dzisiejsza uroczystość przypomina, że prawdziwym pokarmem dającym siłę do życia i przemieniającym nas, jest Eucharystia. Chleb i wino odzwierciedlają prostotę i pokorę Jezusa Chrystusa, który przychodzi do nas. Dzisiaj idąc ulicami miast i wiosek, ogłaszamy światu tę cudowną tajemnicę. Bóg jest pośród nas, chce nam błogosławić, przyciągać nas do siebie, abyśmy z Niego czerpali życie, które się nie kończy.
Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i tekst „EUCHARYSTIA JEST SERCEM KOŚCIOŁA IHS”