Ogłoszenia duszpasterskie – Niedziela – 02.08.2020

Rozpoczęliśmy miesiąc sierpień. Wczoraj o godz. 6:00 w Parafii Narodzenia NMP odbyła się Msza Święta pielgrzymkowa. Módlmy się w intencji pielgrzymów, którzy wędrują do Matki Bożej z naszymi intencjami.

Miesiąc sierpień to miesiąc abstynencji. Zachęcam, aby też powstrzymać się od spożywania alkoholu. Ten czas ofiarować w intencji tych, którzy mają problem z alkoholem, żeby wychodzili z tego nałogu.

W czwartek przeżywamy uroczystość Przemienienia Pańskiego. Pierwszy czwartek miesiąca. Po Mszy św. o godz.18:00 modlimy się o nowe powołania kapłańskie i zakonne oraz w intencji kapłanów.

W piątek pierwszy piątek miesiąca. Msza św. o godz.18:00. Po Mszy wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja wynagradzająca Najświętsze Serce Jezusa.

Pragnę podziękować za ofiary złożone w ostatnim tygodniu.

Dzisiaj po raz pierwszy odbyła się Msza Święta w naszej Kaplicy. Ale, żeby tak się stało, trzeba było wszystko przygotować. Pragnę podziękować wszystkim tym, którzy zaangażowali się w to, abyśmy mogli dzisiaj swobodnie i spokojnie modlić się w naszej Kaplicy. Serdeczne Bóg zapłać.

Dziękuję również panom, naszym parafianom za bezpośrednie podłączenie przyłącza gazowego do naszego pieca gazowego. Serdecznie dziękuję.

Za wszelkie ofiary składane na tacę serdeczne Bóg zapłać.

Dziekuję Panu Bogu, naszemu Patronowi Świętemu Ojcu Pio oraz wam za modlitwę. Bóg zapłać. Wspólnymi siłami możemy bardzo dużo uczynić.