Ogłoszenia duszpasterskie – Niedziela – 06.09.2020

Serdecznie dziękuję za złożone ofiary w ostatnim tygodniu.

W tym tygodniu zostały wykonane prace, ułożone płytki na prezbiterium. Mamy już ołtarz marmurowy. Jest to dar od pewnego pana. Jesteśmy bardzo wdzięczni i będziemy pamiętać w modlitwie.

Zostały wykonane prace odwadniające. Woda z rynien jest odpowadzana do zbiornika. Serdecznie dziękuję za wykonanie prac.

Dziękuję bardzo za prace wykonane przy rozepchaniu ziemi. Bóg zapłać.

W tym tygodniu odwiedził nas Ksiądz Biskup i prosił bardzo podziękować wszystkim parafianom za te dzieło. Był bardzo zadowolony.

27 września na Mszy Świętej o godz. 17:00 Ksiądz Biskup obiecał poświęcić naszą Kaplicę. Dzisiaj już was wszystkich na tą uroczystość serdecznie zapraszam. Rok temu święciliśmy Krzyż i płac a teraz poświęcimy Kaplicę.

Na przyszłą sobotę 12 września na godz. 9:00 zapraszam panów, którzy będą mogli przyjść i pomóc nam przy uporządkowaniu placu.

W przyszłą niedzielę 13 września Różaniec Fatimski po Mszy Świętej o godz. 11:00, na który serdecznie zapraszam. Jest zakupiona figurka Matki Bożej Fatimskiej i również na Mszy o godz.11:00 tą figurę poświęcimy.

W poniedziałek 7 września o godz.17:00 Ksiądz Biskup Grzegorz Suchodolski udzieli naszej młodzieży Sakramentu Bierzmowania w Parafii Błogosławionego Honorata.

We wtorek 8 września o godz. 16:30 dzieci, które w ubiegłym roku przyjęły I Komunię Świętą obejdą Rocznicę I Komunii Świętej.

W środę 9 września w Parafii Wniebowzięcia NMP na Woli zjazd Apostolstwa Margaretka.

W Parafii Błogosławionego Honorata w piątek rozpoczęły się katechezy dla narzeczonych i potrwają do 23 października. Spotkania w każdy piątek o godz. 19:00 w sali Matki Teresy.

W sobotę 19 września odbędzie się w Siedlcach XXIX Siedleckie Forum Nauczycieli, Rodziców i Wychowawców. Otwarcie Forum o godz. 10:10.