Ogłoszenia duszpasterskie- Niedziela Chrystusa Króla – 22 listopada 2020

Dzisiaj Niedziela Chrystusa Króla Wszechświata, 34 Niedziela Zwykła Roku Liturgicznego. Niedzielą tą kończymy Rok Liturgiczny.

W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Adwent. Adwent to początek nowego Roku Liturgicznego, czas przygotowania do Bożego Narodzenia. Adwent jest wyjątkowym, radosnym oczekiwaniem na pełne spotkanie z Bogiem. Jest to czas rekolekcji. Pójdźmy do spowiedzi, oddajmy się modlitwie. Cieszmy się, że niebawem przyjdzie do nas Chrystus.
W naszym Kościele wyspowiadać się można każdego dnia przed Mszą św. Jest też możliwość wyspowiadania się na odległość w ławce lub w zakrystii. Serdecznie zapraszam.

W środę będziemy wspominać św. Katarzynę Aleksandryjską, dziewicę i męczennicę.

Bardzo serdecznie dziękuję za ofiary składane na tacę i za ofiary składane indywidualnie.

Serdeczne Bóg zapłać za pasprzątanie kaplicy oraz za posprzątanie na placu i przewiezienie garaży.