Ogłoszenia duszpasterskie – XXXII Niedziela Zwykła – 8 listopada 2020

Dzisiaj obchodzimy Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym.

W tym tygodniu w środę 11 listopada przypada 102 Rocznica Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Msze św. o godz. 7:00, 9:00 w Ciciborze Dużym, 11:00 i 17:00. Uroczysta Msza św. w intencji Ojczyzny rozpocznie się o godz. 11:00. Będziemy dziękować za wolność, modlić się za wszystkich poległych i o dar jedności i pokoju dla wszystkich. Serdecznie zapraszam.

W tym tygodniu obchodzimy:
– we wtorek wspomnienie św. Leona Wielkiego, papieża
– w środę św. Marcina z Tours, biskupa
– w czwartek św. Jozafata, biskupa i męczennika
– w piątek św. Benedykta i towarzyszy, pierwszych męczenników polskich.

Dziękuję za ofiary złożone przy wypominkach za zmarłych. Wszystkie ofiary zostaną przeznaczone na cele kaplicy.

Z powodu zaostrzeń nie możemy tradycyjnie roznosić opłatków wigilijnych. Poświęcone opłatki wigilijne możemy otrzymać w naszym Kościele.Złożone ofiary będą przeznaczone na budowę schodów przy naszej Kaplicy.

Serdecznie dziękuję za wszelkie ofiary składane indywidualnie i na tacę. Bóg zapłać.

W ostatnim tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odszedł śp. Stanisław Kamiński. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…