Chrystus Zmartwychwstał! – prawdziwie Zmartwychwstał! Alleluja!

Kochani Parafianie!

Z okazji Świąt Wielkiej Nocy dla całej Wspólnoty Parafianej , dla tych obecnych , dla tych co są w domach, którzy są chorzy, którzy są cierpiacy pragnę złożyć najserdeczniejsze życzenia. Niech Zmartwychwstały Chrystus zamieszka w waszych sercach, w waszych rodzinach, w waszych umysłach. Żebyście zawsze szli drogą odwagi. Aby zawsze w waszych codziennym myśleniu była ta wiara, która prowadzi do Pana Boga, do spotkania z tymi wszystkimi, którzy nas poprzedzili i są świętymi w niebie. To jest cel naszego życia. Dzisiaj się radujemy z tego, że Pan Jezus dał nam tą nadzieję na te Zmartwychwstanie, że chociaż nasze życie się zmieni, ale się nie skończy. I to jest dla nas radością, że będziemy żyć wiecznie, będziemy mogli spotykać się z tymi, którzy są w niebie. Niech zatem ten czas, który daje nam Pan Bóg, daje nam Kościół będzie czasem radosnym w waszych rodzinach i przede wszystkim w waszych sercach. Raduj się i wesel ! To jest przesłanie od Pana Boga, abyśmy się radowali. Niech Pan Bóg błogosławi, obdarza wszelkimi łaskami. Niech te Święta będą zdrowe i radosne.

Proboszcz Parafii św. Ojca Pio
Ks. Wojciech Majewski